Tvorcovia Simpsonovcov avizovali ďalšiu sériu slávneho seriálu

29.7.2007|Webnoviny|
Tvorcovia Simpsonovcov avizovali ďalšiu sériu slávneho seriálu BRATISLAVA 29. júla (WEBNOVINY) - Obľúbená kreslená rodinka Simpsonovcov z televízneho seriálu má na konte už celovečerný film, počítačovú hru v štádiu dokončovania, kolotoč v zábavnom parku a titul najdlhšie vysielanej situačnej komédie. Simpsonovci však toho chystajú oveľa viac, uviedol v sobotu ich tvorca Matt Groening a jeho tím pre 6500 fanúšikov seriálu počas podujatia Comic-Con v kalifornskom San Diegu. Deň predtým sa v amerických kinách začala premietať snímka Simpsonovci vo filme (2007).

Fanúšikovia sa v novej sérii môžu tešiť na návrat Ľaváka Boba spolu s Johnom Mahoneym ako jeho otcom a Davidom Hideom Pierceom v úlohe jeho brata, uviedol hlavný autor seriálu Al Jen. Ľavák Bob bude na jar budúceho roku aj súčasťou novej atrakcie v zábavnom parku vo filmových štúdiách Universal Studios v Orlande na Floride a v Universal City v Kalifornii.

V seriálovom Springfielde otvoria aj špecializovaný obchod na komiksy, uviedol autor a producent Simpsonovcov Matt Selman. Majiteľovi obchodu prepožičia hlas Jack Black, spolu s nositeľom Pulitzerovej ceny za grafický román Maus Artom Spiegelmanom a "geniálnym samotárskym čarodejníkom" Alanom Mooreom - autorom grafických románov publikovaných aj v češtine - V jako Vendeta a Strážci.

V Springfielde sa ako v prvom mestečku v Spojených štátoch uskutočnia primárne prezidentské voľby, uviedol autor a producent Michael Price. Prezidentským kandidátom prepožičali hlasy Jon Steward a Dan Rather. Obyvatelia Springfieldu, unavení z politiky, sa na znak protestu dohodnú na vlastnom kandidátovi. "Rozhodnú sa pre toho najabsurdnejšieho, najbláznivejšieho a najhlúpejšieho kandidáta Ralpha Wiggama. Avšak berú to úplne vážne a Wiggam sa stane nominantom oboch strán," hovorí Price.

S vysielaním 19. sezóny seriálu začnú 23. septembra. Avšak ani tam nič nekončí, hovorí autor a producent David Mirkin. "Dúfame, že stále budeme vytvárať program, ktorý sa vám dostane do hláv. To sú zatiaľ naše plány do budúcnosti," uzatvára Mirkin.

SITA, AP Zdroj:  Webnoviny

Súvisiace články