Tvorcovia Simpsonovcov avizovali ďalšiu sériu slávneho seriálu

29.7.2007|Webnoviny|
Tvorcovia Simpsonovcov avizovali ďalšiu sériu slávneho seriálu BRATISLAVA 29. júla (WEBNOVINY) - Obľúbená kreslená rodinka Simpsonovcov z televízneho seriálu má na konte už celovečerný film, počítačovú hru v štádiu dokončovania, kolotoč v zábavnom parku a titul najdlhšie vysielanej situačnej komédie. Simpsonovci však toho chystajú oveľa viac, uviedol v sobotu ich tvorca Matt Groening a jeho tím pre 6500 fanúšikov seriálu počas podujatia Comic-Con v kalifornskom San Diegu. Deň predtým sa v amerických kinách začala premietať snímka Simpsonovci vo filme (2007).

Fanúšikovia sa v novej sérii môžu tešiť na návrat Ľaváka Boba spolu s Johnom Mahoneym ako jeho otcom a Davidom Hideom Pierceom v úlohe jeho brata, uviedol hlavný autor seriálu Al Jen. Ľavák Bob bude na jar budúceho roku aj súčasťou novej atrakcie v zábavnom parku vo filmových štúdiách Universal Studios v Orlande na Floride a v Universal City v Kalifornii.

V seriálovom Springfielde otvoria aj špecializovaný obchod na komiksy, uviedol autor a producent Simpsonovcov Matt Selman. Majiteľovi obchodu prepožičia hlas Jack Black, spolu s nositeľom Pulitzerovej ceny za grafický román Maus Artom Spiegelmanom a "geniálnym samotárskym čarodejníkom" Alanom Mooreom - autorom grafických románov publikovaných aj v češtine - V jako Vendeta a Strážci.

V Springfielde sa ako v prvom mestečku v Spojených štátoch uskutočnia primárne prezidentské voľby, uviedol autor a producent Michael Price. Prezidentským kandidátom prepožičali hlasy Jon Steward a Dan Rather. Obyvatelia Springfieldu, unavení z politiky, sa na znak protestu dohodnú na vlastnom kandidátovi. "Rozhodnú sa pre toho najabsurdnejšieho, najbláznivejšieho a najhlúpejšieho kandidáta Ralpha Wiggama. Avšak berú to úplne vážne a Wiggam sa stane nominantom oboch strán," hovorí Price.

S vysielaním 19. sezóny seriálu začnú 23. septembra. Avšak ani tam nič nekončí, hovorí autor a producent David Mirkin. "Dúfame, že stále budeme vytvárať program, ktorý sa vám dostane do hláv. To sú zatiaľ naše plány do budúcnosti," uzatvára Mirkin.

SITA, AP Zdroj:  Webnoviny

Súvisiace články

Seriálové novinky HBO na apríl 2021

Seriálové novinky HBO na apríl 2021

Po filmových novinkách prichádzajú na rad seriálové novinky. Priaznivci seriálov si určite prídu na svoje, tešiť sa môžu napríklad na...