Ellen Page uvidíme v hororovom filme The Third Wave

18.5.2016|Marko Aust|
Ellen Page uvidíme v hororovom filme The Third Wave

Herečka Ellen Page, ktorá má na svojom konte nomináciu na Oscara, odkývla na spoluprácu v chystanom psychologicko-hororovom filme The Third Wave, uviedol to portál Coming Soon.

Príbeh filmu nás zavedie do apokalyptickej Európy, ktorá bola šesť rokov sužovaná zákerným vírusom, jeho ničivým následkom sa ľudia transformovali do zombie. Objavila sa nádej na vyliečenie z tejto pandémie, avšak má to svoje tienisté stránky: vyliečení ľudia trpia spomienkami z temnej minulosti, zlyháva opätovná integrácia do spoločnosti, dostavujú sa pocity strachu, viny či hnevu. A hrozí riziko, že krajina sa opäť dostane do chaosu.

Réžírovať bude David Freyne, ktorý zároveň k filmu napísal aj scenár. Okrem Ellen Page (Juno, Do Ríma s láskou) sa vo filme v jednej z hlavných úloh objaví aj írsky herec Sam Keeley (V srdci mora, Dokonalý šéf).

Natáčanie filmu The Third Wave by sa malo začať koncom roka 2016 v Írsku.

Zdroj:  comingsoon.net Foto © Depositphotos

Odporúčané články

Výherca súťaže o DVD Toy Story 3

Výherca súťaže o DVD Toy Story 3

Filmový portál Movie Mania v spolupráci so spoločnosťou Magic Box Slovakia pripravil pre čitateľov ďalšiu atraktívnu súťaž o DVD Toy...
Filmové novinky na júl 2015

Filmové novinky na júl 2015

Vykryť hluchú uhorkovú sezónu môže byť náročné. Deti majú prázdniny, a pokiaľ si neužívajú slobody na niektorom letnom tábore,...