Nové trailery k filmom Aladdin, Ľadové kráľovstvo 2, Rocketman, či The Hustle

20.2.2019|Ivet Kollárová|
Nové trailery k filmom Aladdin, Ľadové kráľovstvo 2, Rocketman, či The Hustle

Od štúdii Paramount Pictures, Walt Disney, Universal PicturesMGM tu máme prvé trailery k ich novým filmom.

MGM - The Hustle

Štúdia MGM prinesú do kín komédiu s Anne HathawayRebel Wilson ako dvoma podvodníčkami, jedna na úrovni high society, druhá o niečo nižšie, ktoré sa spoja, aby sa pomstili podlým mužov, ktorí ich v minulosti poškodili. Film režíroval Chris Addison a je voľným remakom komédie z roku 1988, Špinaví, prehnití grázli (Dirty Rotten Scoundrels).

Film The Hustle príde do našich kín 20. júna

Universal Pictures - Yesterday

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, čo by ste spravili, ako tápajúci muzikant, keby ste sa jedného pekného dňa prebudili do sveta, v ktorom nikto nepozná jednu z najznámejších kapiel sveta, The Beatles, ich piesne doteraz nikto nepočul a poznáte ich len vy? Toto presne sa stalo muzikantovi Jackovi, po nehode s autobusom a zvláštnom celosvetovom výpadku elektriny sa Jack prebral do sveta, v ktorom The Beatles nikdy neexistovali.

A keďže jeho snom je stať sa slávnym muzikantom, piesne od „Chrobákov“ si vypožičia (technicky ich akože napíše on, pretože Beatles vlastne neexistujú) začne ich hrávať na koncertoch, natočí album a stane sa z neho celosvetová superstar. To všetko však na úkor lásky a priateľstva s Ellie, ktorá ho vždy podporovala, verila v neho a jeho talent. Jack sa tak musí vrátiť späť tam, odkiaľ pochádza a dokázať, že všetko čo potrebuje, je láska (All You Need is Love).

V štýle Milionár z chatrče sa o réžiu postaral Danny Boyle. V hlavných úlohách sa predstavia Himesh Patel, Lily James, Kate McKinnon, Joel Fry, Lamorne Morris, Ana de Armas, či David Lautman

Film Yesterday uvidíme v kinách od 27. júna

Walt Disney Animation Studios - Ľadové kráľovstvo 2 (Frozen 2)

Na pokračovanie jedného z najúspešnejších animovaných filmov, Ľadové kráľovstvo lákajú prvým teaserom štúdia Walt Disney. Anna, Elsa, Kristoff, Sven a Olaf sa vydávajú na dobrodružnú cestu, aby spoznali záhadnú pravdu o ich kráľovstve. O réžiu sa opäť postarala dvojica Chris BuckJennifer Lee. V anglickom origináli postavy opäť nahovorili Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, či Josh Gad.

Film Ľadové kráľovstvo 2 príde do našich kín 21. novembra.

Walt Disney Studios - Aladdin – Special Look

Štúdia Walt Disney po druhý krát. Svojej hranej verzie sa dočkal aj animovaný film štúdii z roku 1992, Aladdin. V réžii Guya Ritchieho uvidíme v úlohe Jasmine Naomi Scott, ako Aladdin sa predstaví Mena Massoud a Džina zo zázračnej lampy stvárnil Will Smith.

Film Aladdin dorazí do našich kín 23. mája

Paramount Pictures - Rocketman

Po Bohemian Rhapsody, životopise skupiny Queen a jej lídra Freddieho Mercuryho, príde tento rok do kín ďalší životopisný film, hudobná fantasy dráma o živote muzikanta Eltona Johna, Rocketman. Film, tentoraz celý, natočil režisér Dexter Fletcher, ktorý po Bryanovi Singerovi dotočil práve Bohemian Rhapsody, sa opäť spojil s hercom Taronom Egertonom, ktorý nielenže bravúrne stvárnil Eltona, ale aj veľmi hodnoverne prespieval jeho piesne. Okrem neho si vo filme zahrali aj Bryce Dallas Howard, Richard Madden, Jamie Bell, či Tate Donovan.

Film Rocketman má premiéru v našich kinách 30. mája

Zdroj:  youtube.com Foto © Depositphotos/Paramount Pictures/youtube

Súvisiace články

Prvý trailer k DC filmu Black Adam

Prvý trailer k DC filmu Black Adam

Štúdia Warner Bros. s pomocou herca Dwayna Johnsona dnes zverejnili prvý trailer k filmu, ktorý má zmeniť hierarchiu sily v DC Univerze....